O Systemie Wylaczniepomorskie.pl (MLS Pomorze)

System Wylaczniepomorskie.pl to przede wszystkim gwarancja aktualnej oraz sprawdzonej bazy ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

Podstawową zasadą Systemu wylaczniepomorskie.pl (MLS Pomorze) jest współpraca pomiędzy pośrednikami i agentami w oparciu o wymianę ofert zawartych na zasadzie wyłączności.

Wyłączność polega na wybraniu tylko jednej agencji nieruchomości, która wprowadza ofertę do Systemu wylaczniepomorskie.pl (MLS Pomorze). Każda zgłoszona w ten sposób oferta jest dostępna i widoczna dla wszystkich pośredników, korzystających z Systemu.

Wyłączność gwarantuje wysoką jakość usług, kompleksową obsługę oraz szybką wymianę informacji pomiędzy biurami nieruchomości.

Użytkownikami Systemu wylaczniepomorskie.pl (MLS Pomorze) mogą zostać zarówno pośrednicy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Pomorskim Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, jak również pośrednicy niezrzeszeni w SPPON, po podpisaniu stosownej umowy i załączników. Firma korzystająca z Systemu Wylaczniepomorskie.pl zobowiązana jest do spełnienia szeregu warunków określonych w regulaminie.