Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zaprasza na wydarzenie:

Liderki Nieruchomości – niezwykłe spotkanie z niezwykłymi kobietami na rynku nieruchomości

Termin: 13 czerwca 2024 (czwartek), godz. 10:00 – 15.30

Miejsce: Hotel Golden Tulip Residence Gdańsk, ul. Piastowska 160

Według RAPORTU FemBook, kobiety w biznesie często podchodzą do wyzwań inaczej niż mężczyźni. Nasze podejście jest bardziej zorientowane na współpracę, dzielenie się doświadczeniem i budowanie dojrzałych zespołów.

W “Liderkach Nieruchomości” znajdziesz historie kobiet, które odniosły sukces, podążając własną ścieżką – ścieżką, która łączy profesjonalizm z autentycznością i empatią.

Odkryj, co naprawdę oznacza SUKCES.

Sukces to nie tylko wyniki finansowe. W naszym ebooku pokazujemy, że sukces to równowaga między życiem zawodowym a prywatnym, to budowanie trwałych relacji i pełne zaufanie do siebie.

Poznaj historie kobiet, które zdefiniowały sukces na własnych zasadach.

 

Poznaj 5 bohaterek ebooka “Liderki nieruchomości”

Anna Paprota
– Specjalistka od Zyskownego Najmu

Ekspertka w dziedzinie zyskownego najmu i inwestowania w nieruchomości.
Anna Paprota specjalizuje się w strategii wynajmu średnioterminowego. Z doświadczeniem w realizacji ponad 100 flipów na rynku wtórnym i pierwotnym oraz obsługą 450 najemców, Anna skupia się na promowaniu innowacyjnych strategii wynajmu. Jest przekonana, że zyskowny najem to nie tylko biznes, ale również sztuka.
Dzięki swoim szkoleniom i indywidualnym konsultacjom, Anna inspiruje innych do profesjonalnego zarządzania najmem.

Agnieszka Głowacka
– Od Wychowawcy Więziennego do Ekspertki Nieruchomości

Założycielka Advestor Premium House, odnalazła swoją prawdziwą pasję w świecie nieruchomości, mimo iż jej edukacja miała zupełnie inny kierunek.
Z determinacją i wizją przekształciła swoją firmę w czołowe biuro nieruchomości premium.
Obecnie, skupiając się na marketingu i budowaniu marki, Agnieszka jest mentorką dla początkujących agentów, dzieląc się swoją wiedzą i budując silną osobistą markę.

Natalia Drysiak
– Pasja i Profesjonalizm w Nieruchomościach

Natalia, od chwili przyjazdu do Warszawy w 2008 roku, rozwinęła pasję, która przerodziła się w spełnienie zawodowe.
Z początkowym zamiarem zostania kosmetyczką, zakochała się w świecie nieruchomości, odkrywając, że prawdziwa satysfakcja płynie z pomagania innym w znalezieniu ich idealnego domu.
Z licencją pośrednika nieruchomości i dyplomem Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami, Natalia, od 2017 roku prowadzi własną firmę, łącząc umiejętności pośrednictwa z zarządzaniem zespołem agentów.
Natalia dzieli się swoją wiedzą, prowadząc szkolenia z technik sprzedaży i pracy z klientem, inspirując innych do sukcesu w branży nieruchomości.

 

Jolanta Starnawska
– Z Asystentki do Eksperta i Trenera Mentalnego

Ekspertka z licencją pośrednika nieruchomości nr 4855 i ponad 27-letnim doświadczeniem w branży. Zaczynała jako asystentka pośrednika.
Dziś, jako współwłaścicielka firmy Starnawska & Boleńska Nieruchomości, łączy swoje doświadczenie w nieruchomościach z umiejętnościami trenera mentalnego.
Jako absolwentka Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka, Jola nie tylko prowadzi projekty indywidualne i grupowe, ale także organizuje „Śniadania z trójmiejskimi pośrednikami” i współtworzy Akademię Kupującego #recamp.
Jej praca skupia się na rozwijaniu potencjału i kompetencji, zarówno w nieruchomościach, jak i w treningu mentalnym.

Agata Stradomska
– Z Inżynierii do Zarządzania w Nieruchomościach

Ekspertka z ponad 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze klienta, w tym ponad 10 lat w nieruchomościach.
Jest pasjonatką rozwoju kariery w pośrednictwie. Z wykształceniem z inżynierii papiernictwa, zarządzania i marketingu oraz studiami podyplomowymi z marketingu i pośrednictwa nieruchomości.
Agata kieruje 60-osobowym zespołem w agencji nieruchomości Białe Lwy. Jej liczne licencje i publikacje, a także uczestnictwo w międzynarodowych warsztatach świadczą o jej wszechstronności i zaangażowaniu w tworzenie edukacyjnych programów dla agentów.

 

Poznaj autorkę ebooka “Liderki nieruchomości”

Magdalena Wysok

Jako dziennikarka i przedsiębiorca, specjalizuję się w przeprowadzaniu głębokich wywiadów, które odkrywają historie liderów i przedsiębiorczych kobiet, pomagając im wyrazić i rozwijać ich osobiste i zawodowe aspiracje.

Skąd pomysł na tego typu wywiady z liderkami rynku nieruchomości?
Od ponad 15 lat żyję w „świecie nieruchomości” pomagając Klientom w sprzedaży lub zakupie ich wymarzonego domu czy mieszkania. Znam ten świat doskonale.

Ta fascynująca podróż zaprowadziła mnie do serca inspirujących opowieści liderów i przedsiębiorczych kobiet, którzy codziennie kształtują branżę.

Moje doświadczenie stało się fundamentem podcastu “Kobiecym uchem o nieruchomościach i biznesie” – to tutaj odkryłam moje prawdziwe
powołanie, dzieląc się historiami, które inspirują i mobilizują do działania.

Ten ebook to nie tylko nowy rozdział w mojej karierze. To przestrzeń, gdzie pięć niesamowitych kobiet i ja łączymy siły, by tworzyć platformę
pełną inspiracji, dzielenia się doświadczeniami i wzajemnego wsparcia. To przestrzeń, gdzie każda historia staje się iskrą zmiany, zachętą do śmiałych kroków i dowodem na to, że w świecie nieruchomości, podobnie jak w życiu, najważniejsze są ludzkie historie i marzenia.

 

 

Ceny za udział w spotkaniu (W CENIE E-BOOK!):

  • do 03.06.2024 r. – 199,00 zł brutto,
  • od 04.06.2024 – 249,00 zł brutto.

ZAPISZ SIĘ!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – POBIERZ!

Zapraszamy również we wtorek 21 maja 2024 r. o godz. 12.00
na drugi bezpłatny live na naszym profilu na Instagramie z Liderkami Nieruchomości.

Skontaktuj się z biurem SPPON: sppon@sppon.pl, 501 614 120